Ето какво пишат от ПП: Една от ключовите цели на редовния

...
Ето какво пишат от ПП: Една от ключовите цели на редовния
Коментари Харесай

Продължаваме промяната с позиция: Ще водим разговори с всички парламентарни групи

Ето какво пишат от Политическа партия: 

Една от основните цели на постоянния кабинет и на болшинството в този парламент, с изключение на приемане на бюджет и влизане в Шенген и еврозоната, е цялостна правосъдна промяна и работещи институции, регулатори и служби за сигурност, които да върнат доверието на жителите и справедливостта в страната.

За част от тези цели е нужно конституционно болшинство от 160 гласа в Народното събрание.

Винаги сме заявявали, че ще водим диалози с всички парламентарни групи за конституционна промяна. Това беше единствената цел на срещите с групата на Движение за права и свободи през вчерашния ден. Разговаряхме, до момента в който всички медии бяха в Народното събрание и следиха какво се случва.

А съставът на кабинета " Денков-Габриел ", който обявихме през вчерашния ден, не оставя място за спекулации, че някой отвън виновните за съставянето на държавно управление може да кадрува в него.

 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР